Fa | En
تاريخ : پنج شنبه 1396/1/24
کد خبر: 57442
آمادگي موسسه دارالحديث براي تقويت فرهنگ شهروندي در قم

آمادگي موسسه دارالحديث براي تقويت فرهنگ شهروندي در قم

معاون فرهنگي هنري موسسه دارالحديث آمادگي موسسه دارالحديث براي تقويت فرهنگ شهروندي در قم را مورد تاكيد قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقي سبحاني نيا پيش از ظهر چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه در ديدار شهردار و مديران شهري با آيت‌الله ري‌شهري، با بيان اينكه در موسسه درالحديث، همگام با فعاليت‌هاي علمي، فعاليت‌هاي فرهنگي نيز صورت می گیرد خاطرنشان كرد: ما آمادگي داريم تا با همكاري شهرداري و با هدف نشر معارف اهل بیت(ع) در حوزه‌هاي شهري و فرهنگ شهروندي اقدامات گسترده‌اي را انجام داده و محصولات متنوعي را توليد كنيم.

معاون فرهنگی و هنری دارالحدیث، توليد آثار مكتوب و رسانه‌اي را مورد توجه قرار داد و افزود: تا کنون همکاری های مناسبی با نهادهای مختلف در بخش  فرهنگی صورت گرفته و خدماتي را ارائه کرده ایم.

حجت الاسلام سبحانی نیا، با اشاره به برنامه ریزی فرهنگي مؤسسه دارالحدیث تصریح کرد: در بوستان‌ها اين امكان وجود دارد كه نمايشگاه‌هاي دوره‌اي كتاب برگزار شود و اين آمادگي را داريم تا با مشاركت شهرداري این کار انجام شود.

حجت‌الاسلام و المسلمين عبدالهادي مسعودي قائم مقام رئیس دانشگاه قرآن و حديث نيز در اين ديدار گفت: شهرداري مشاركت مطلوبی در حوزه‌هاي فرهنگي و اطلاع رسانی با نهادهای فرهنگي داشته است.

یاداور می شود، آقای دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد به همراه معتمدی قائم مقام، قاری قرآن معاون شهرسازی و امور زیربنایی، رنجبر معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی، سامع معاون خدمات شهری و امور اجتماعی و دیگر مدیران و معاونین شهرداری با حضور در موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری رئیس این موسسه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار شهردار و مدیران شهری قم ، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال ۹۵، برنامه‌های خود در سال جاری را تشریح کردند.

 

 

 

 

منبع :